Březen 2010

Plavou bobki??

31. března 2010 v 15:43 ostatní
To ej pro mně velká neznámá. Sama dycki ucpu záchod,takže to zjystit nemůžu. Jak ste an tom vi??...ja asy skusym hodit bobyka do vany,alespon sy s nim pak muže synáček hrát jako s lodičkama jesy teda plavou. A jesy ne tak si s nima muže pynkat. Ale co u vás?...plavou vám?

kráva a dojení...

30. března 2010 v 10:16 Zamišlení
tak sem zpátky z vejletu...bylo to upně nejvýc nejlepšý, a potkaly sme y kravyčki...A tak mně napadá otázka
,, Koho asy tak prvního napadlo chytit krávu za vemeno a tahat a potom vypít to co z ní viteklo??,, Doce la zajýmaví mi to příde...představte sy že sy jen tak dete ven,vidíte nějakí zvýře a začnete ho tahat za cecki a pak to pyjete. Co kdibi se ten dotyčnej splet a chtěl podojyt třeba medvjeda?? to bi to asy dopadlo jynak. Nebo napadlo vás někdy podojyt koně?? Já sem to jednou skusyla a vono to fakt de. Má tam takovej šlahoun,tak sem za něj taki tahala a po chvýly z něj fakt teklo mlýko.Ale neodvážyla sem se to vochutnat,bylo to takový hustý jako jogurt. Mně napadlo že třeba z koňů fakt lýtá rovnou jogurt. Ale přýde my zvláštní to s tou krávou...koho to napadne jen tak začýt něco dojyt...?

Jedu zase na vejleet

26. března 2010 v 8:56 jyné vzkazi
A je to tadýý,neska jedem se setřyčkou na vejlet po republyce a navštávýme rybníki a tak.Sme otužylý a to počasý k tomu uplně láká. Navýc sem sy koupyla noví plafky, který toho na mně moc nezakrejvaj,takže už vydim že z toho budou náký ekzybyce,protože moje segruš je stejně prdlá jako já. Mám v plánu hodit bobyka schválněněkam mymo záchodi,nejlýp před dveře. A taki mám v plánu sy vlejzt tam kde je co nejvýc lidí a vislat tam pořádnýho prda...schválně kolyk lidí uteče. Bude paráda...v neděly sem zpátky...se mnějte vy mý vjerní bobřy:)

Motor k počýtačy

25. března 2010 v 15:17 ostatní
Normálně my nák rachtá počýtač,asy se tam rozbyl motor. Nejspýš by to chtělo tam dolejt volej a tak,jako do auta,ale nevym kudy a kam. Ale ten randál je šýlenej, skoro to přehlušý televyzy:(...nebo nevýte kde bych koupyla novej motor a kdo by my ho vymněnil?...

Proč nemáme výc druhů přyrození?..

25. března 2010 v 11:14 Zamišlení
Mně tak napadá jesi bi nebilo lepšý kdibi bilo výc druhů přyrození než jen tyhle dva. Proč k tomu třeba ještě nemáme něco na břyše?...třeba bi to mohly bejt takoví hadi co bi se zapletly, a nebo bi to mohlo bejt třeba něco jako koncovka kabelu a to druhí jako elektrycká zásuvka. Bisme se mohli zaroven y dobýjet. Mislym že bi to bilo senzační. Nebo něco jako je USB v počýtačy...nejenom že bisme sy výc užyli vyrábjení děcek, ale mohly bysme sy zapojyt pýsničky z počýtače rovnou do sebe. To bi bilo fajn. A kdibisme to mněli na čele,tak bi to bilo ydealní,protože bisme to mohli hned propojyt s mozkem. Asy něco vikutim:)

všymly ste sy taki že..

24. března 2010 v 10:34 Postřehi
Ve dne svítí sluníčko a v nocy je tma??

že ovladač k televyzy bez baterek nefunguje?

a že auto nejede bez benzýnu?

Tohle všechno my dneska došlo a tak sem se nad tim zamislela a došla k závjeru že je to vlastně logycký,protože já taki nefunguju když do sebe každej den nenahazym alespon dvje kuřata,jednu husu, hrnec guláše, hrnec bramborovího salátu a hrnec krupycový kaše k večeři:)...A s tim sluníčkem to taki chápu, y sluníčko přece musý spát:)

jaro a moje ekzibice..:)

23. března 2010 v 16:59 ostatní
Tak a hje to tady,začýná jaro a na mně dou moje jarno letní ekzybyce:)...hned neska sem jych pár vivedla:)...hned ráno sem vistrčyla prdel z okna a hrozně sem sy prdla,a vyděly mně dvje postaršý dámy,a obje z toho spadly na zem (asy sy myslely že vipukla třetí svjetová). No a pak sem sy višla na zahradu jenom v bombardácích, a všychni páni kerý šly kolem začaly utikat domů a křyčely něco o king kongovi, což sem vubec nechapala protože nevym co to je. Nooo a moje dnešní poslední ekzibyce bila ta že sem v těch kalhotkách šla y nakupovat a chtěla sem sy v lékárně koupyt krém na odvšyvení opyc,ale ten pán my řek že na mně by spýš bil lepšý koncentrák abich trošku zhubla...mně pjekně nasral,tak sem tam taki upustila prda...hehe,chlápek se sesipal jak domeček z karet:)

co umý ženy v....

22. března 2010 v 10:10 ostatní
Nechala sem se ynspyrovat u Božky a vimislela sem tohle:

ženy ve věku..

1.den - jako muž,taki nevý nic
10.let - Začíná mislet a mislý sy že ty lentylky co má, sou prsa
20.let - Mislý sy že vý všechno a mozek se přesune do prsou ketrý už má
30.let - Je sy jystá že vý všechno a mozek se pomalu vracý do hlavi
40.let - Začýná pochibovat o všem a prsa se přesouvaj k břychu
50.let - Už pochibuje a navýc prsa už ležý na břyše
60.let - Pochibi vymnění za kamarádki které jý přesvjedčí že stale všemu rozumý
70.let - Prsa se přesunuly do kalhot, žena sy už jen mislý že mislý
80 let - Prsa už se defynitivně usadily v kalhotech a mozek na dně hlavi
90.let - nemislý
100let - jako muž,taki už nevý nic

Chlupi a vobřý bobřy

21. března 2010 v 18:55 ostatní
Tak sem zpátki z dalšýho vejletu a můžu se spokojeností řýct že sem zase stloustla,parada:)...
Před chvýlý sem vilezla ze svího sprchovacýho pokoje (ten mám mýsto sprchovího kouta,prtoože tam bich se nevešla a mýsto sprchi mám hasyčskou hadici) a nak sem se zamislela nad chlupama. Koukla sem se na sebe do zrcadla a zjystila sem že moje chlupatá frndule vipadá vážně jako bobřík,teda vlastně vobřý bořýk:)...mam moc ráda zvýřata takže sem ráda že sy vlastně jedno zvýřátko nosym sebou:)..Mislym sy že právje z tohodle důvodu nám bůh nadělyl ty chlupy a tak,abi nám nebylo smutno když budeme samy a abisme právje u sebe mněly nákýho společníka. Takže takle máme vlastně každej u sebe svoje chlupatý zvýřátko. Ten bůh bil borec že jo?:)

Borůvki v křový

18. března 2010 v 20:56 jyné vzkazi
Ježiš a je to tady,znáte to kdiž máte borůvky v křový?....Tim myslym že když sy dojdete hodit bobka a kouski bobků se vám zachitěj na chlupech na zadku. Uplně to nesnášym jak je tam dycki cejtim, a pak mně škrábe celá zadnice.bich to potřebovala nak vidolovat.Už sem to skoušela visavačem ale tim to nak nešlo. Ted sem skoušela syrky a zapalovač,a hrozně to smrdělo...takže má rada,nezkoušjte to!...bich spýš potřebovala poradit co mám dělat...

Dnešní zasraný postřehi

18. března 2010 v 12:13 Postřehi
1. Kurva,všymly ste sy že sednout sy na rozpálenou plotýnku pořádně bolý???

2. A že se nevyplatí vařyt guláš venku na vohýnku kdiž nad váma lýtá hejno holubůů??..(aespon že maj býlý bobki a daly se pak vyndat ven)

3. Že zkoušet šlapat na medvjedí past v lese neni dobrej nápad?? (mám zlomenou nohu,,dokonce y tu mojý slon nohu to zlomylo,takže sem o berlých,teda spýš o žebřýcých)

4. Že kdiž zavýráte vokno tak tam nesmýte nechat ruku!!!!

Kvjetuška je nasraná,bolý jý uplně všechno a má hlad!!!

Jak vznikaj deti

16. března 2010 v 20:20 Zamišlení
Mě tak napadá...jak vlastně vznikáme?Ve škole nám řykaly že vznikáme tak,že se naky vejce smýchá s nákym pulcem,ale to my přýde jako pytomost.Dyt muj muž žádnýho pulce neměl,jediný co se spojylo sme byly my dva,teda vlastně moje frnda jeho párek:)...Ale nějak ty děti vznikat musej.Napadlo mně že třeba mam to dítě v sobje a tim jak do mně pak zduchá klobásou tak vlastně to dítě probudí a vono pak viroste.Což by odpovýdalo,protože pak byl muž takovej spocenej a funel,tak sy myslym že ho to dítě kouslo,jakože už ho probudil a že už nemusý žduchat:)...tot moje teorija jak v nás vznikne dítě:)

Pánská ochrana --- Poradí my někdo?...:(

16. března 2010 v 13:46 ostatní
Mám strach o svího sinka,tak sem mu neska v krámně koupyla,,Pánskou ochranu,, . Představovala sem sy že to bude nák střýlet,nebo tak něco,jenže ono je to jako nákej balonek a furt se to jen válý a ani žádný čudlýky to nemá a tak.Nejdřýf nás napadlo do toho dát kameny a mlátit s tim někoho,ale ej to moc krátký,tak sme do toho daly kamýnk a dycki to natáhly a kamýnek vyletěl,vážně se to má takle použývat?Já sem z toho fakt neštěstná,prodajy vám pánskou ochranu a přytom je to jenom hnusnej balonek a slyzkej ještě k tomu:(...Ted se budu pořád o něj bát,protože s tim balonkem toho moc nesvede..:(

Zácpa..

16. března 2010 v 11:12 Zamišlení
Tak sem se vrátila z vejletu a žůžo labůžo...Ale celje vejlet sem mněla zácpu.Tak se jen divym jak je možný že se stane že máme zaražený prdy a bobki.Dyt to je nelogyckí,jak se v nás může bobek zaseknouut.Podle mně je to tim že některý bobki prostě nechtěj ven tak se tam držej zubama nehtama.Asy bi an ně pomohlo vzýt třeba tužku a trochu je rozštouchnout.No a nebo se ven prostě bojej,protože se bojej neznámýho v záchodě.Je tam spousta vjecý.Třeba dašlý hovensové,taki žltá vodička,nějaký semýnk a tak,takže se jym ani nedivym že se bojej.taki bich se bála.To výte,já se bojym y svýho stínu,prootže je hrozně vobřý,no a jednou sem na sebe bafla do zrcadla a málem sem se posrala strachi.Takže vůastně chudácy bobani.Ale bráněj y prdům abi se dostaly ven a to od nich neni fér.Jen at sy letěj a smrděj,každej má právo lýtat a smrdět,takže asy se neska nebudu mejt a zejtra se pořádně smradlavá proletim z vokna:)

AFF???

15. března 2010 v 10:26 Zamišlení
Ted tak přemejšlym co znamená to AFF co tady fšude čtu. Mislela sem nejdříf že to je zkratka ,,Aaaa,Filcky Fuuuuj,, ale přyšlo my divný proč bi to sem psali. Taky mně napadlo že to je třeba ,,Ahoj Frndo Frndovatá,,jakože je to nákej pozdraf. Ale spýš docházym k názoru že to znamená ,,Análně - Frndí Frendík,, (frendík jako kamarád od anglyck.Friend.) Protože všychni je tady nabýraj,tak jakože sy pak vzájemně strkaj cosy kamsy a tak.Tak že je tam ta frnda a anál,nebo kanál?tot otázka...umý my někdo odpovjedět?:)

Když máme svoje dny...

14. března 2010 v 19:34 Zamišlení
Ještě mně tak napadá...proč nám vůbec čas od času teče krev z frndy?...Co to má za víznam?fakt sem nad tim přemejšlela a pořád přemejšlym.Mně to přýde že je to jako nákej trest,protože sy mislim že kdiž nás buh tvořyl tak že ho nasrala náká děvka,tak sme to pak takle vodsrali za ní. To sy mislim že ej dost možný. Ale taki mně napadlo že to máme třeba proto,protože máme v sobje nákýho červa,kterej má dicki jednou za mněsýc žýzen,tak nás řýzne a pak z nás teče krve jak z vola.Je my divný že to nemaj chlapy,ale z těch zase tečou jiný tekutiny,tak to máme třeba mýsto jejych semýnka.Ale jym to dělá dobře,kdežto kdiž teče z nás,tak je nám blbje.Třeba já sem dicki uplně šýlená a mám hroznou chut skočyt z vokna.Naštěstí sem už tak tlustá že se dotoho okna nevejdu,takže skočyt nemužu.jak sem řekla,je to podle mně zvláštní.Ale fakt sy mislym že sme to vodnesly za nákou ženskou...kdibicgh vjeděla která to je...tak bich jí asy pokadila hlavu...Ale jesy za to muže ten červýk,tak ho zkusym nák vitáhnout.Mám nápad,strčym sy tam vysavaš a zkusim ho visát, a když to nepřestane,tak je mi jasný že za to může asy nějaká ta ona...tak já du na to,dám vám vjedět:)

Co je to ,,Bleskovka,,?

14. března 2010 v 17:53 ostatní
Fšude tady čtu o nákejch bleskovkách...Co to vlastně je??...Já sy pod tim představym to že sy ten dotyčnej šel na záchod a vypadnul z něj bobek tak richle že sy ani nestačyl sednout.Tak bi mně zajýmalo proč sy za to dávaj všychni dyplomy...já bich asy žádnej nedostala,já sem tam dycki hrozně dlouho a obvikle to ucpu a musym to pak proštouchnout smetákem...:(

Oznámení...

14. března 2010 v 17:48 jyné vzkazi
Hrozně mně bolý řytní otvor. Asy tam žyje nakej řytní TVOR,ale spýš sy myslym že to bolý protože ze mně ted vypadla šyška šyroká jak pomeranč a dlouhá jak násada ke koštěti...:(...auuu

Dneska sem zjystila že...

14. března 2010 v 15:18 Postřehi
1. Je nemožný se vyčurat kdiž sy tam strčym prst...:(
2.Že kondom nechutná jako žvejkačka y kdiž tak voní...:(
3.Chlupy na zadku neni dobrý zkoušet zapályt...moc to smrdí...:(
4.Neni dobrý v zoo strkat ruku ke lvům když sem předtim jedla salám...(..auvejs
5.existujou sprostý slova...takže je asy kurva začnu použývat,y kdiž nevym co znamenaj.
6.Kdiž my zubař řek at tejden jym druhou stranou,tak že tim nemislel abich sy jýdlo strkala do zadku...:(

Bedřiši..

14. března 2010 v 12:08 Zamišlení
Tak sem se vrátila z anglyje,parádička,sem se najedla,ale už mám zase hlad...ale o tom potom...Ted spíš přemejšlym nad timhle: Napadlo vás někdy proč se nám dělaj Bedřiši (beďary)?...Já sem nad tim přemejšlela a nemůžu dojýt ke konečnýmu závjeru.Napadlo mne že je to třeba nákej druh bobku,kterej neleze zadkem,ale kůžý.Abi to mohlo mýt jynou barvu a tak,protože třeba někerý bobki nechtěj bejt hnědý,tak sy vlezou pod kůžy.Ale to je asy blbost že jo,kdiž to muže jýt všechno prdelý.Tak mně ještě napadlo že to z nás takle třeba odcházej naše špatný nápady(jako třeba skusyt vojet vjetev na stromně,nebo kadit z mrakodrapu dolu na lydi a tak).proto to možná tak bolý když to střýlí ven....No nevym,ale zkusym tomu přyjýt na kloub:)