Duben 2010

Konec

19. dubna 2010 v 15:52
tak dětički moje, rozhodla sem se s timhle blogem skončit:)..nechám ho tu abi bilo vidět že něco takovího tady ekzystovalo, ale už sem nebudu psát a tak dále. Děkuju fšem svejm fylckám y lydem který mně tady nafštěvovaly a psaly my sem něco. Důvod proč ses s tim skončyla sy nechám pro sebe,protože nevym jesy biste to pochopyly....mnějte se děcka a hlavně nezapomeňte mislet:)

Jeden starší: Na oblyčejy nebo mezy nohama?

17. dubna 2010 v 11:17
Mám tu jeden článek kterej sem už sem jednou dávala...ale kamarátka my řekla,ať ho sem dám znovbu,, že je škoda aby byl tak vzadu...tak sem k němu něco přidala a... tady je:)

Mě tak napadá proč máme přyrození tam kde ho máme?...Proč ho nemáme třeba místo nosu?Mislym že bi to bilo i praktyčtější,představte si že biste nemuseli chodit na záchod,ale stačylo bi kdibiste jen tak vodcvrnkly do kelýmku. A potom kdiž třeba budete souložyt s partnerem,tak biste hejbaly jen hlavou a tim biste ušetřyly spoustu energyje. A kdyby vas chtěl někdo znaslinit tak bi vám musel držet hlavu a vi biste se mohly zbitkem trtěla bránit...A klucy bi vypadaly jako sloni a holky jako mutanti...a mnělo bi to tu víhodu že bisme mohli chodit na záchody společný,nebo bi se mohli rovnou zrušyt. Ale kdybiste se chtěly poškrabat na nose,tak bi sy hned všychni myslely že třeba masturbujete,to bi asi nebilo dobrý. Ale y tak sy mislym že bi to bila výhoda:)Nemislíte že bi to bilo lepší?no řekněte...Já sy mislym že bi to bylo vážně lepší...

tak sem přyšla na pár zajýmavejch vjecý

14. dubna 2010 v 18:36 Postřehi
1. sem zjystila že když otevřu okno tak my dovnitř fouká výtr, a pak sem nastydlá,takže ho musýte zavýrat...a to sem se dycky divyla proč mám v bytě takovou zymu..jednou my tam vlýtnul holub.je to fakt nebezpečný

2.když mačkáte bedřychy tak to vypadá jako tvaroh...no a mněla sem chut na tvaroh tak sem sy chtěla udělat prybynáčka...ale je to nic moc,takže to neskoušejte.

3.když ste hodně tlustý tak můžete pracovat jako náhrada za nemocnýho slona v zologycký zahradě...a když hodně smrdíte tak můžete zkusyt hrát y prase.Skvjelá přýležytost udělat karyjéru

4.Všymly ste sy že tejden má sedm dní???

Záhada telefonu

13. dubna 2010 v 10:25 Zamišlení
Telefon,taková bježná vjec  ale přemejšlely ste někdy nad tim jak je možný že z toho sluchátka se ozívá hlas??...Mám an to pár teoryjý...Mislym sy že v tom sluchátku sedí nákej chlapýk co umý mněnit hlas, abi to vipadalo že mluvýme s tim dotyčnym.Přýde my totiž divný že někdo zní f telefonu uplně jynak než normálně.Takže sy prostě mislim že je tam nákej chlapýk kterej dostávý sygnály co má řykat. proto sou ty telefony asy tak drahý.podle toho jak dobrej chlapýk v něm sedí. protože kdibi tam nikdo nebil tak nevym proč bisme za to musely platit. Taki sy mislym že se to nák napojuje na naše vjedomý, jakože ten chlapýk v duhim telefonu třeba vý co chceme řýct...že má něco jako třeba ,,Imaginární úd,, kterým se do nás zapojý a pak to překládá tomu druhímu. S tim bi se možná mnělo něco dělat,protože to je sprostý se tajkle na někoho napýchávat...kdiž sem se naposled na někoho napýchla já,ta k z toho vniknul muj sináček a nerada bich abich mněla po celim svjetě milyjardu dětí..:)

Někdo se za mně vidává!!

8. dubna 2010 v 20:18 jyné vzkazi
Kdokolyv budete mýt něco napsaného v komentářých něco ode mně, nějaké nadáfki a podobně,tak to nejsem já. Nějakí prymytyv se za mně vidává,tak to ygnorujte....Kvjetuška děkuje:)

A sem zase o něco chitřejší..

5. dubna 2010 v 17:01 Postřehi
Sem neska zase jystila pár vjecý kterí my zase usnadní žyvot.Tak abich to ulechčyla y vám tak je sem napýšu.

1.Skoušela sem zasadit kytku do záchodu,protože mně napadlo že tm bude mýt dost vody a hnojyva...ale kitka to nák nepřežyla,tak sy musym koupyt novou.

2.Taki sem neska vimněnovala žárovku...V žyvotě bi mně nenapadlo že sy předtim nesmym mejt ruce vodou,přála bich vám vidět jak sem vypadala.Z kvjetuški se nachýly stala žárovka....bil totakovej skvjelej pocyt,uplně se my rozsvýtilo v hlavje:)

3.Napadlo mně sy obarvyt vlasi,jenže sem nemněla barvu.Mám od přýrody blond vlasi,ale barvym sy je na hnědo. No a tak sem musela vimislet naký náhradní řešení protože zejtra du nanafštěvu.Tak sem šáhla po čokoládě....fungovalo to ale smylo se to,tak sem skusyla moje oblýbený bobki...alee...nefunguje to...:(....vipadám jako bárbý..:(